Vyšetření zraku

Chcete si nechat zkontrolovat zrak, ale nechcete trávit čas v čekárně očního lékaře? Nechte si zrak zkontrolovat u nás!  V naší  provozovně na vás čekají vyškolení specialisté. A pokud si rovnou vyberete brýle, nebo vyměníte stávající skla za nové máte vyšetření zdarma!

Nově provádíme měření nitroočního tlaku pomocí bezkontaktního tonometru.

Vysoký nitrooční tlak je hlavní příčinou řady očních onemocnění, především zeleného zákalu.

Zelený zákal je onemocnění oka. Pokud jej neléčíme, dojde k nevratné degeneraci zrakového nervu a ke ztrátě zraku. Glaukom, jak zelený zákal rovněž nazývá, je nejčastější příčinou slepoty dospělých. Jeho hlavní příčinou je zvýšený nitrooční tlak.

Bezkontaktní způsob měření využívá proud (tlak) vzduchu, jenž proti oku tonometr vyfoukne. Proud vzduchu způsobí oploštění rohovky, jež přístroj okamžitě změří, vyhodnotí a určí výši nitroočního tlaku. Měření je velmi rychlé, bezbolestné, zákazník při něm u přístroje sedí, přičemž nedochází k žádnému kontaktu s okem.

" Doporučený interval prohlídek vyšetření zraku je dobré podstoupit jednou za čtyři roky do 45 let věku a jednou za dva roky po dovršení 45 let, " radí server www.zelenyzakal.cz

 

+420 739 106 882
Náměstí 13/15,
594 01 Velké Meziříčí
| Realitní hlídací pes | herní pc sestavy | Herní pc